[NL] Subverwerkers

Bij het leveren van de JobBoost.io software applicatie(s) maken we gebruik van de volgende subverwerkers:

Systeem technisch gebruikte subverwerkers:
Hieronder vind je alle subverwerkers waar wij diensten of services afnemen om onze software en diensten goed uit te kunnen voeren.

Google Cloud

Wij gebruiken de diensten van Google Cloud voor de opslag en serverarchitectuur van JobBoost.io. Daarbij gebruiken wij zoveel mogelijk de diensten aangeboden in Nederland (Google Datacenter Eemshaven). Google is een Amerikaans bedrijf.

Tilaa Hosting

Wij gebruiken de diensten van Tilaa Hosting voor de opslag, backup en serverarchitectuur van JobBoost.io. Daarbij gebruiken wij enkel de diensten aangeboden in Nederland (Amsterdam). Tilaa is een Nederlands bedrijf.

Digital Ocean

Wij gebruiken de diensten van Digital Ocean voor de opslag en serverarchitectuur van JobBoost.io. Daarbij gebruiken wij zoveel mogelijk de diensten aangeboden in Nederland (Digital Ocean datacenter Amsterdam). Digital Ocean is een Amerikaans bedrijf.

Lemonbit

Ons serverbeheer en beveiliging van onze servers laten wij graag over aan professionals. Daarom werken wij al vanaf de start van onze organisatie samen het team van Lemonbit. Zij beheren onze servers bij Google en Tilaa. Ook doen zij voor ons de nodige backups. Lemonbit is een Nederlands bedrijf en wij hebben een verwerkersovereenkomst met hen afgesloten.

Google Analytics

Google Analytics is een applicatie om website statistieken bij te houden en te analyseren. Daar gebruiken wij het ook voor. Google Analytics is een Amerikaans bedrijf.

Mandrill

Voor het versturen van systeem e-mails vanuit JobBoost.io maken we gebruik van de diensten van Mandrill. Mandrill is een Amerikaans bedrijf.

Sentry

We gebruiken Sentry voor het debuggen van foutmeldingen vanuit onze applicaties. Sentry is dusdanig ingesteld dat geen persoonsgegevens doorgegeven worden. Sentry is een product van Functional Software Inc. en is een Amerikaans bedrijf.

Zapier

In sommige gevallen gebruiken wij Zapier om koppelingen tot stand te brengen tussen JobBoost.io en andere systemen. Zapier is een Amerikaans bedrijf en biedt een webgebaseerde service waarmee eindgebruikers de webtoepassingen die zij gebruiken kunnen integreren.

Textkernel

In sommige gevallen gebruiken wij de diensten van Textkernel voor o.a. het parsen van CV documenten zodat wij data van het CV in een voor de adverteerder gewenste manier kan worden aangeleverd. Textkernel is een Nederlandse organisatie. Wij hebben een data processing agreement met Textkernel.


Marketing- en Sales-technische gebruikte subverwerkers:

Hieronder vind je alle subverwerkers waar wij diensten of services afnemen om onze marketing- en sales-activiteiten goed uit te kunnen voeren.

Adform

Voor het adverteren van display advertenties met o.a. re-targeting van banen en/of awareness campagnes maken wij gebruik van Adform. Adform is een Deense organisatie met o.a. een kantoor in Amsterdam.

Mailchimp

Voor onze e-mail marketing maken wij gebruik van Mailchimp. Mailchimp is een Amerikaans bedrijf. Wil je geen marketing e-mails van ons ontvangen, schrijf je dan uit op de uitschrijf link onder elke verzonden e-mail. Mailchimp is een Amerikaans bedrijf.

Pipedrive

Wij gebruiken voor onze sales activiteiten gebruiken wij het CRM van Pipedrive. Hier verzamelen wij o.a. contactgegevens van bedrijven en medewerkers van deze organisaties. Ook communicatiegeschiedenis wordt hier in bijgehouden. Het kan voorkomen dat hier onbedoeld ook persoonsgegevens zoals omschreven in de AVG terecht kunnen komen. Om die reden hebben wij een verwerkersovereenkomst met hen afgesloten. Voor Europese gebruikers van Pipedrive geld Estland als vestigingsland.


Binnen ons team gebruiken we daarnaast diensten van derden om dagelijks JobBoost.io beter te maken en (technische) support te leveren. Daarbij kunnen (al dan niet per ongeluk) persoonsgegevens van onze klanten en gebruikers verwerkt worden. Daarom noemen we ze hier:

Google Gsuite / Workspaces

Wij gebruiken Google Gsuite voor onze e-mail, agenda's en bestandsopslag. Hoewel we niet actief persoonsgegevens opslaan in deze tools, kan het altijd voorkomen dat een persoonsgegeven bijvoorbeeld via e-mail terecht komt in deze tools. We hebben daarom een verwerkingsovereenkomst afgesloten met Google. Google is een Amerikaans bedrijf.

Help Scout

Als contact wordt opgenomen met ons supportteam via de in-app chat of per e-mail, dan zal het klantcontact verlopen via Helpscout. Ook gebruiken wij Help Scout voor onze support pagina's, het versturen van e-mails met informatie over het systeem, uitleg of updates. Hier worden ook gegevens bijgehouden over onze klanten. Er worden dan bedrijfsgegevens en contactgegevens opgeslagen. Help Scout is een Amerikaans bedrijf.

Slack

We gebruiken Slack voor interne communicatie in ons team. In principe delen we nooit persoonsgegevens van onze klanten of gebruikers in Slack. Mocht dit per ongeluk toch gebeuren, dan bestaat er een verwerkingsovereenkomst met Slack. Slack is een Amerikaans bedrijf.

MoneyBird

Voor de facturering van onze dienstverlening maken we gebruik van Moneybird. Er kunnen op facturen persoonsgegevens vermeld zijn. We proberen dit te beperken, maar er is in ieder geval een verwerkingsovereenkomst afgesloten. Moneybird is een Nederlands bedrijf.

Mollie

Voor het afhandelen van online betalingen met b.v. iDeal en Creditcard maken wij gebruik van de betalingsprovider Mollie. Mollie is een Nederlands bedrijf.

Stripe

Voor het afhandelen van online betalingen maken wij buiten Mollie om ook gebruik van Stripe als betalingsprovider. Stripe is een Amerikaans bedrijf.

Still need help? Contact Us Contact Us